KOMBİ    Teknik | Servis

Profesyonel Teknik Servisimiz Kombi Tamir ve Bakım Petek Temizliği Yedek Parça Satışı ile Sizlere Hizmet vermektedir.Sizde Güvenilir Resmi Garantili Profesyonel bir Teknik Servis arıyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin ve bir servis randevusu ayarlayın. Alternatif olarak online randevu servisimizi kullanın.

ankara_kombi_tamir_bakım_429_00_16.jpg

Kombi Tamiri

Güvenilir bir Kombi Teknik Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.Kombi Konusunda deneyimli personellerimiz sayesinde doğru arıza tespiti orjinal yedek parça kullanımı ile paranız çöpe gitmesin.

Petek Temizliği

Kombi Petekleriniz az ısınıyorsa petek temizliği vakti gelmiş demektir.Hemen bir Servis kaydı oluşturun deneyimli personellerimiz petek temizliğini ilaçlı olarak yapsın yüksek doğalgaz faturalarından kurtulun

Kombi Bakımı

Yıllık Olarak düzenli bir şekilde kombi bakımlarınızı yaptırın.Bişey olmaz demeyin Kombinizin verimli şekilde çalışabilmesi için Hemen bir servis kaydı oluşturun kombi bakımlarınızı sizin yerinize biz takip edelim

Yedek Parça

Kombi yedek parça gaz gaz kaçak alarmı ek garanti ve gaz kaçak dedektörü satışlarımız başlamıştır.Bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Ankaranın Tüm ilçe ve semtlerine 2 saat aralığında servis hizmetimiz mevcuttur.Hemen arayın garantili Teknik Servis Hizmetimizden sizde faydalanın.

Ekranda Video Oyunu

Online Randevu

Alternatif olarak online servis kaydı hizmetimizi kullanabilirsiniz.2 saat aralığında randevu alıp yerinizi ayırtın.

7/24 Teknik Destek

Dr Teknik Servis,Cihazlarınız hakkında aklınıza takılan soruları 7/24 Teknik Destek Ekibi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Garantili Resmi Servis

Tüm Bakım Ve Onarım Hizmetlerimiz Orjinal Yedek Parça Kullanımı ile 1 yıl servis garantisi altındadır.

Aynı Gün Servis Hizmeti

Servisimiz Verilen Randevu saatinde aynı gün size hizmet vermektedir.

Kazım Orbay Mahallesi   398 Cadde No:5/D Mamak Ankara