Siemens | Servisi

SİEMENS Teknik Servis Ankara Geneli Siemens Marka Beyaz Eşya Kombi Klima Montaj Tamir ve Bakım Hizmeti vermektedir Sizde Güvenilir Resmi Garantili Profesyonel bir Teknik Servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin ve bir servis randevusu ayarlayın. Alternatif olarak online randevu servisimizi kullanın.

Bosch_Buzdolabı.png

Siemens Buzdolabı 

Siemens Marka Nofrost Buzdolabı  Derin Dondurucu  ve Diğer Model Siemens Buzdolabı Tamir bakım ve onarımı için Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin ve bir servis randevusu ayarlayın. Alternatif olarak online randevu servisimizi kullanın.

Siemens Ankastre Fırın Ocak

Siemens Marka Ankastre Fırın Ocak  Montaj Tamiri bakım ve onarımı için Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin ve bir servis randevusu ayarlayın. Alternatif olarak online randevu servisimizi kullanın.

Siemens Bulaşık Makinesi 

Siemens Marka Bulaşık Makinesi Kurulum Montaj Yedek Parça Tamir bakım ve onarımı için Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin ve bir servis randevusu ayarlayın. Alternatif olarak online randevu servisimizi kullanın.

Siemens Kurutma Makinesi

Siemens Marka Kurutma Makinesi  Montaj Tamiri bakım ve onarımı için Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin ve bir servis randevusu ayarlayın. Alternatif olarak online randevu servisimizi kullanın.

Siemens Çamaşır Makinesi 

Siemens Marka Çamaşır Makinesi  Tamir bakım ve onarımı için Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin ve bir servis randevusu ayarlayın. Alternatif olarak online randevu servisimizi kullanın.

Siemens Süpürge

Siemens Marka Süpürge Tamiri bakım ve onarımı için Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin ve bir servis randevusu ayarlayın. Alternatif olarak online randevu servisimizi kullanın.

Siemens Yedek Parça

Siemens Beyaz Eşyalarınızın Temizlik Malzemeleri Yedek parça temini için Çağrı Merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

0850 885 19 43

Hizmet Bölgelerimiz

Ankara Tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetimiz vardır

0850 885 19 43

Ekranda Video Oyunu

Online Randevu

Online  Randevu alın servisin geleceği

Günü ve Saatini siz belirlleyin!

7/24 Teknik Destek

Dr Teknik Servis,Cihazlarınız hakkında aklınıza takılan soruları 7/24 Teknik Destek Ekibi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Garantili Resmi Servis

Tüm Bakım Ve Onarım Hizmetlerimiz Orjinal Yedek Parça Kullanımı ile 1 yıl servis garantisi altındadır.

Aynı Gün Servis Hizmeti

Servisimiz Verilen Randevu saatinde aynı gün size hizmet vermektedir.

Kazım Orbay Mahallesi   398 Cadde No:5/D Mamak Ankara